Gedvinas Serafinas – „Grand Prix Minsk“ nugalėtojas

Baltarusijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Minsk“ (UCI I kategorija) šeštadienį Gedvinas Serafinas iškovojo aukso medalį. Trenerio Anatolijaus Novikovo auklėtinis nugalėjo jaunių keirino rungtyje (9 dalyviai).

Antrą vietą užėmė vengras Patrik Romeo Lovassy, o trečią – baltarusis Anton Konan.

G. Serafinas penktadienį jaunių sprinto lenktynėse iškovojo sidabro medalį.

Moterų keirine (10 dalyvių) Viktorija Šumskytė buvo šešta. Nugalėjo 2018 metų pasaulio čempionė ir dukart Europos vicečempionė belgė Nicky Degrendele.

Vyrų keirino rungtyje (18 dalyvių) Svajūnas Jonauskas užėmė 11-ą vietą. Nugalėjo rusas Aleksandr Dubčenko.

Jaunių vaikinų atkrintamosiose lenktynėse (24 dalyviai) Žygimantas Norutis užėmė devintą, Eitvilas Aželis – 16-ą, o Arminas Bagdonas – 24-ą vietas. Jaunių merginų atkrintamosiose lenktynėse (19 dalyvių) Paulina Patinskaitė buvo 15-a.