Greta Karasiovaitė UCI varžybose Kroatijoje iškovojo trečią vietą

Kroatijoje surengtose 8-osiose daugiadienėse kalnų dviračių (MTB) maratono komandų varžybose „4 Islands“ (UCI I kategorija) Greta Karasiovaitė ir vokietė Tanja Priller („Triscelion – SRT-Protective Factory“) iškovojo trečią vietą. Už tai joms atiteko po 100 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo vokietės Bettina Janas ir Kim Ames („Sportograf.com – Bike Aid MTB“). Antrą vietą užėmė šveicarė Alessia Nay ir estė Liisa Ehrberg („Velohunt – VeloFluetsch“, +21.11). Greta ir Tanja nuo nugalėtojų atsiliko 33 min. 22 sek.

Lietuvos ir Vokietijos dviratininkių duetas prologe, pirmajame ir trečiajame etapuose buvo antros, o antrajame ir ketvirtajame etapuose – trečios.

„Buvo labai smagios varžybos, bet ir gana sunkios, nes labai techniškos su daug akmenų. Svarbiausia, kad su komandos drauge pavyko gana tolygiai važiuoti. Geriau sekėsi kilti į kalnus, o ne leistis. Pasirodėme gana gerai. Manau, kad galėjome kovoti dėl antrosios vietos. Gaila, kad prasidūrėm“, – sakė G. Karasiovaitė.

LNK REPORTAŽAS

Varžybose dalyvavo ir Eimantas Gudiškis su italu Giuseppe Pellegrino („Triscelion – Colibri CT“). Prologe jie buvo 14-I, pirmajame etape – 13-I, o antrajame – 12-i. Po antrojo etapo jie buvo klasifikuoti 11-i. Deja, įpusėjus trečiajam etapui Giuseppe dėl dviračio gedimų buvo priverstas pasitraukti iš kovos. Eimantas finišavo vienas. Jam buvo leista startuoti ir paskutiniame etape, bet be konkurencijos. Po finišo Eimantas gavo ypatingą apdovanojimą – Epic Legend medalį, kuris atitenka įveikus tris „Epic Series“ varžybas. Už šį įvertinimą E. Gudiškis dėkojo ir Arnoldui Valiaugai, su kuriuo jis pasiekė „Cape Epic“ ir „Swiss Epic“ varžybų finišą.