Gvidas Usevičius varžybose Rusijoje – dešimtas

Rusijoje surengtų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) I kategorijos mažųjų dviračių kroso (BMX) varžybų „Saransk Indoor“ antrąją dieną – sekmadienį – Lietuvos atstovas Gvidas Usevičius jaunių grupėje (23 dalyviai) užėmė 10-ą vietą.

Visus tris kvalifikacinio etapo važiavimus laimėjęs Gvidas (Nr. 861) pusfinalyje po nesėkmingo starto liko penktas ir nepateko į finalą.

Elito grupės (16 dalyvių) pusfinalyje Gabrielius Pabijanskas griuvo ir nebaigė varžybų. Nugalėjo rusas Vladislav Nejaskin. Kitas Lietuvos atstovas Lukas Karalius neįveikė kvalifikacinio barjero ir liko 15-as.

Varžybose, kuriose buvo kovojama ir dėl olimpinės atrankos taškų, dar dalyvavo Baltarusijos ir Rusijos sportininkai. Pirmąją dieną G. Usevičius buvo trečias, G. Pabijanskas – aštuntas, o L. Karalius – 15-as.