Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Į naujas aukštumas – kartu su „Bioracer“

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) sudarė ilgalaikę sutartį su vienu žinomiausių pasaulyje dviratininkų aprangos gamintojų „Bioracer“. Belgijos kompanija tapo oficialia LDSF aprangos tiekėja.

Simona Krupeckaitė. Foto: Dmitrij Leopold

Naująją Lietuvos rinktinės aprangą pirmieji išbandė Lietuvos dviračių treko rinktinės nariai. Jie su „Bioracer“ apranga neseniai dalyvavo UCI Tautų taurės varžybų II etape Sankt Peterburge (Rusija). Debiutas su naująja apranga, kurios dizaino autorius – Paulius Sanajevas, buvo sėkmingas – Vasilijus Lendel iškovojo sidabro, o Simona Krupeckaitė ir Olivija Baleišytė – bronzos medalius.

„Bioracer“ aprangą vilkės ir Tokijo olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovausiantys keturi dviratininkai: S. Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Rasa Leleivytė ir Evaldas Šiškevičius.

Simona Krupeckaitė. Foto: Vostok Europe

„Esame sukaupę milžinišką darbo su didelėmis federacijomis, tokiomis kaip Belgijos, Nyderlandų ar Vokietijos, patirtį. Esame laimingi galėdami bendradarbiauti su federacijomis, nes nacionalinėse rinktinėse suburti geriausi pasaulio dviratininkai. Darbas su jomis padėjo sukurti tokios kokybės aprangą, kokią turime šiandien. Bendradarbiaujame su didelėmis šalimis, bet taip pat džiaugiamės galėdami aprūpinti tos pačios kokybės produkcija ir mažesnes dviračių sporto šalis, – sakė „Bioracer“ rinkodaros vadovas Piet Renson. – Manau, kad ši partnerystė rodo, jog mums svarbi Lietuvos rinka – ne tik profesionalūs dviratininkai, bet ir mėgėjai. Mes norime gaminti ne tik aukščiausio lygio atletams, bet ir pasiūlyti aukštos kokybės gaminius bei patrauklias kainas mėgėjams.“

Piet Renson.

Anot P. Renson, laimi jų aprangą vilkintys dviratininkai, laimi ir jie. „Tikimės, kad Lietuvos dviratininkus padarysime greitesniais. Norime, kad atletai su mūsų kurta apranga įvairiuose čempionatuose iškovotų kuo daugiau medalių. Jeigu jie laimi, tai jaučiamės nugalėtojais ir mes.“

Prieš pat Tokijo olimpines žaidynes „Bioracer“ pristatė naują interneto svetainę: www.pursuitofspeed.cc. Šioje svetainėje daugiausia dėmesio skirta olimpiečių aprangos kūrimui.

LDSF informacija