Ignatas Konovalovas lieka elitinėje Prancūzijos komandoje

Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų Ignatas Konovalovas pasirašė sutartį su Prancūzijos komanda „Groupama – FDJ“ dar vienam sezonui. Iš Panevėžio kilęs atletas šiai ekipai atstovauja nuo 2016 metų.

Ignatas Konovalovas. Foto: Tomas Gaubys

„Esu daugiau nei laimingas, pranešdamas apie sutarties pratęsimą su „Groupama – FDJ“, – savo „Twitter“ paskyroje parašė ir komandos žinute pasidalijo I. Konovalovas.

Ignatas – vienintelis lietuvis, vilkintis aukščiausio Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) diviziono komandos marškinėlius. 34 metų dviratininkas yra labai vertinamas už pasiaukojamą darbą komandos labui. I. Konovalovas yra vienas komandos sprinterio Arnaud Demare ginklanešių. Europos vicečempionas ir Prancūzijos čempionas šiemet iškovojo 14 pergalių. Spalį vykusiose „Giro d’ Italia“ lenktynėse A. Demare, padedamas I. Konovalovo, laimėjo net keturis etapus bei nugalėjo taškų (sprinto) klasifikacijoje. Seulo olimpinių žaidynių dviračių plento grupinių lenktynių bronzos medalio laimėtojos Laimos Zilporytės ir žymaus dviračių sporto trenerio Valerijaus Konovalovo sūnus „Grand Tour“ varžybose dalyvavo 10-ą kartą.

„Groupama – FDJ“ pratęsė sutartį ir su kitu patyrusiu dviratininku – 38-erių metų prancūzu William Bonnet.