Ignatas Konovalovas Prancūzijoje iškovojo antrą vietą!

Sekmadienį Prancūzijoje surengtose 32-osiose dviračių lenktynėse „Tour du Doubs“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Ignatas Konovalovas. Prancūzijos komandos „Groupama – FDJ“ narys finišavo antras. Tai – pirmoji Ignato prizinė vieta tarptautinėse varžybose nuo 2017 metų gegužės. Už šį pasiekimą 32 metų Lietuvos dviratininkui atiteko 85 pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo ir 125 pasaulio reitingo taškus pelnė prancūzas Julien Simon („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 188,7 km nuvažiavo per 4 val. 31 min. 2 sek. (vid. greitis – 41,77 km/h). Trečias finišavo 2014 metų šių lenktynių nugalėtojas estas Rein Taaramae („Direct Energie“). Ketvirtas finišavęs prancūzas Guillaume Martin („Wanty – Groupe Gobert“) nuo nugalėtojo atsiliko 6 sek.

Iki finišo likus 50 km, I. Konovalovas su keturiais varžovais atitrūko nuo grupės. Likus keliems kilometrams, leidžiantis nuo kalno, prancūzas Romain Bardet („Ag2r La Mondiale“) griuvo. Lyderių grupelėje liko keturi dviratininkai, o dėl pergalės lenktynių pabaigoje kovojo trys bėgliai.

Iš 113 startavusių dviratininkų finišavo 75.

I. Konovalovas rugpjūtį sugrįžo į varžybas po ketverių mėnesių petraukos.