Ignato Konovalovo kieme – šventė: Arnaud Demare laimėjo „Giro“ etapą

Prancūzijos komandai „Groupama – FDJ“, kuriai atstovauja Ignatas Konovalovas, antradienis – džiugi diena: ekipos lyderis prancūzas Arnaud Demare laimėjo prestižinių daugiadienių lenktynių „Giro d’Italia“ etapą. Tai – pirmoji jo pergalė šiose varžybose. 27 metų prancūzų sprinteris tapo dešimtojo šių metų „Giro“ etapo nugalėtoju.

„Labai smagu. Taip ilgai laukta pergalė, tiek kartų bandėme”, – džiaugėsi vienas A. Demare „ginklanešių“ I. Konovalovas.

A. Demare 145 km nuvažiavo per 3 val. 36 min. 7 sek. (vid. greitis – 40,26 km/h). Už laimėtą etapą prancūzui atiteks 11 tūkst. eurų premija. Antras finišavo italas Elia Viviani („Deceuninck – Quick Step“), o trečias – vokietis Rudiger Selig („Bora – hansgrohe“). Iki finišo likus kilometrui, įvyko griūtis, kurioje tarp nukentėjusių dviratininkų buvo ir du etapus laimėjęs taškų klasifikacijos lyderis vokietis Pascal Ackermann („Bora – hansgrohe“).

Lyderiu išliko italas Valerio Conti („UAE – Team Emirates“). Bendrojoje įskaitoje iš „Groupama – FDJ“ komandos aukščiausią vieta užima Valentin Madouas (+3.27). Jis yra aštuntas. I. Konovalovas užima 128-ą vietą.

Iš 176 startavusių dviratininkų klasifikuoti 163.

Trečią kartą „Giro d’Italia“ lenktynėse dalyvaujantis A. Demare trečiajame etape iškovojo antrą, o penktajame – trečią vietas.