Inga Češulienė lenktynėse Estijoje – ketvirta

Sekmadienį, gegužės 29-ąją, Estijoje vykusiose 41-osiose dviračių lenktynėse „Tartu Rattaralli“ Lietuvos dviratininkė Inga Češulienė (titulinėje nuotraukoje – antra iš dešinės) iškovojo ketvirtą vietą.

Nugalėjo norvegė Malin Eriksen. Ji 128 km nuvažiavo per 3 val. 3 min. 8 sek. (vid. greitis – 41,87 km/h). I. Češulienė nuo jos atsiliko 3 min. 8 sek. Polina Čachovskaja klasifikuota 31-a.

Tarp vyrų nugalėjo 17-metis estas Romet Pajur – 2 val. 47 min. 24 sek. (vid. greitis – 45,81 km/h). Aivaras Mikutis užėmė septintą, o Venantas Lašinis – aštuntą vietas. 11-40 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko daugiau nei 7 minutėmis.

Žygimantas Matuzevičius užėmė 11-ą, Mantas Bitinas – 14-ą, Aristidas Kelmelis – 18-ą, Olegas Ivanovas – 61-ą, Darijus Džervus – 64-ą, Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis – 71-ą, Lukas Talačka – 74-ą, Gustas Raugala – 77-ą, Mantas Staliūnas – 89-ą, o Edgaras Kovaliovas – 90-ą vietas.

Pagrindinės distancijos lenktynėse startavo 1038 vyrai ir 104 moterys.

2008 metais šias lenktynes laimėjo Aidis Kruopis, o 2010 metais – Vytautas Kaupas.