Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Iškiliausioms šalies dviračių sporto asmenybėms – išskirtiniai „Vostok-Europe“ laikrodžiai

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) nuoširdžiai dėkoja bendrovei „Koliz Vostok“ ir jos vadovui Igoriui Zubovskiui už indėlį šalies dviračių sporto vystymą ir išskirtines dovanas Lietuvos dviračių sporto 100-mečio proga. 12 išskirtinių vardinių „Vostok-Europe“ laikrodžių šventės metu Vilniuje buvo įteikti iškiliausioms šalies dviračių sporto asmenybėms – olimpinių žaidynių medalininkams, pasaulio čempionams, treneriams ir organizatoriams.

Specialiai šiam renginiui pagamintų „Vostok-Europe“ laikrodžių ciferblatą puošia LDSF logotipas, o abiejose pusėse yra užrašas „100 metų Lietuvos dviračių sportui“. Kitoje laikrodžio pusėje dar išgraviruotas užrašas „Už nuopelnus Lietuvai ir šalies dviračių sportui“ bei vardas ir pavardė.

Pasaulio čempionė Edita Pučinskaitė.

Išskirtiniai laikrodžiai atiteko dukart olimpiniam ir pasaulio čempionui Gintautui Umarui, olimpiniam čempionui Artūrui Kaspučiui, olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojai ir pasaulio čempionei Laimai Zilporytei, dukart pasaulio ir triskart Europos čempionei, penkerių olimpinių žaidynių dalyvei Simonai Krupeckaitei, pasaulio čempionėms Dianai Žiliūtei, Rasai Polikevičiūtei ir Editai Pučinskaitei, nusipelniusiems treneriams Narsučiui Dumbauskui, Valerijui Konovalovui ir Dmitrijui Leopoldui, LDSF garbės prezidentui Viktorui Gediminui Gruodžiui ir ilgamečiam LDSF prezidentui Česlovui Norkui.

„Vostok-Europe“ pernai apdovanojo visų LDSF organizuojamų čempionatų elito grupės prizininkus, rėmė UCI treko Čempionų lygos varžybose dalyvavusią dviratininkę Simoną Krupeckaitę, jau nemažai metų apdovanoja „Velomaratono“ prizininkus.

LDSF informacija