Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Išrinkite geriausius 2017 metų Lietuvos dviratininkus!

Šiais metais Lietuvos dviratininkai sporto gerbėjams padovanojo nemažai džiugių akimirkų. Patyrusi Simona Krupeckaitė Europos treko čempionato keirino rungtyje iškovojo sidabro medalį, o pasaulio čempionato sprinto rungtyje užėmė ketvirtą vietą. Simona pagirtinai pasirodė ir Europos čempionato bei pasaulio taurės varžybų komandų sprinto rungtyje kartu su Migle Marozaite. 2017-2018 metų pasaulio treko taurės varžybų pirmo etapo skrečo rungtyje Olivija Baleišytė iškovojo bronzos medalį, o Ignatas Konovalovas (FDJ) ir Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“) laimėjo daugiadienių lenktynių etapus Prancūzijoje bei Argentinoje, o Akvilė Gedraitytė Europos jaunimo olimpiniame festivalyje užėmė ketvirtą vietą (Akvilę nuo medalio skyrė 0,52 sek.).

Portalas 15min.lt kartu su Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) rengia geriausių 2017 metų šalies dviratininkų rinkimus. Po sporto gerbėjų balsavimo paaiškės geriausia Lietuvos dviratininkė, geriausias šalies dviratininkas ir kylanti šalies dviračių sporto žvaigždė. Iš viso nominuota 12 dviratininkių ir devyni dviratininkai. Už savo favoritus galite balsuoti iki gruodžio 11 d. 

BALSAVIMAS

Geriausia 2016 metų Lietuvos dviratininke buvo išrinkta S. Krupeckaitė, dviratininku – R. Navardauskas, o jaunąja dviratininke – O. Baleišytė.