Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jaunieji dviratininkai lenktyniavo Dzūkijoje

Druskininkuose surengtas Lietuvos porinių lenktynių čempionatas. Druskininkų sporto centro ir Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuotose varžybose dalyvavo beveik 50 jaunučių ir jaunių grupių atstovų. 

Šilalės SM/„Kvėdarnos“ dviratininkai su treneriu Kęstučiu Česaičiu. Foto: DSK „Kvėdarna“

20 km porų lenktynes laikui tarp jaunių merginų laimėjo Auksė Strainytė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) ir Rūta Rastauskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG). Sidabro medalius pelnė Monika Juškevičiūtė ir Rimantė Žiliūtė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“), o bronzos – Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“) ir Aistė Janavičiūtė (Vilkaviškio SM/„Aira“). 

20 km jaunių vaikinų lenktynėse nugalėjo Žygimantas Norutis ir Žygimantas Matuzevičius (abu – Vilniaus miesto SC/„Vitus“). Antrą vietą užėmė Olegas Ivanovas ir Gediminas Kubelskas (abu – Kauno „Gaja“), o trečią – Edgaras Veikšra (Kauno „Gaja“) ir Martynas Tomkus (Vilniaus miesto SC/„Vitus“).

15 km jaunučių merginų lenktynes laimėjo Skaistė Mikašauskaitė ir Austėja Žekaitė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“). Sidabrą pelnė Kotryna Strakšytė (Utenos DSC) ir Gabrielė Čeponytė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG), o bronzą – Eglė Dubauskaitė ir Karina Samokišina (abi – Panevėžio Raimundo Sargūno SG/„El-Eko Sport“).

20 km jaunučių vaikinų lenktynėse aukso medalius iškovojo Jomantas Venckus ir Edgaras Žekas (abu – Šilalės SM/„Kvėdarna“). Sidabras atiteko Justinui Venckui (Šilalės SM/„Kvėdarna“) ir Vakariui Burbai (Panevėžio Raimundo Sargūno SG), o bronza – Rokui Stundžiai ir Aironui Gerdauskui (abu – Utenos DSC).

Kitą dieną vyko grupinės lenktynės Varėnos rajono mero taurei laimėti. Varžybų dalyviai startavo ir finišavo Liškiavoje (Varėnos raj.). 50 km jaunių ir jaunučių merginų lenktynėse 1-3 vietas užėmė A. Strainytė, R. Rastauskaitė ir R. Žiliūtė. Tarp jaunučių merginų geriausiai pasirodė A. Žekaitė, S. Mikašauskaitė ir G. Čeponytė. 

75 km jaunių ir jaunučių vaikinų lenktynėse 1-2 vietas iškovojo jaunučiai Jomantas Venckus ir E. Žekas. Jaunių įskaitoje 1-3 vietas užėmė O. Ivanovas, G. Kubelskas ir E. Veikšra. Tarp jaunučių trečias buvo R. Stundžia. 

Informaciją parengė Tomas Gaubys