Jaunieji Lietuvos dviratininkai Europos čempionate – dešimti

Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių (17-18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių plento čempionato jaunių mišrių komandų estafetinėse lenktynėse laikui Lietuvos komanda, kurią sudarė Justinas Venckus, Edgaras Žekas, Skaistė Mikašauskaitė (visi trys – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“) ir Kotryna Strakšytė (Utenos DSC), užėmė 10-ą vietą.

Nugalėjo Italijos komanda. Ji 44 km nuvažiavo per 1 val. 2 min. 20,64 sek. (vid. greitis – 42,35 km/h). Sidabrą iškovojo Vokietijos atstovai (+3,31 sek.), o bronzą – Estijos dviratininkai (+41,59 sek.). Lietuvos atstovai (vid. greitis – 39,729 km/h), pranokę Portugalijos dviratininkus, nugalėtojams pralaimėjo 4 min. 6,64 sek. Pirmą ratą įveikė vaikinai, o antra – merginos.

Šeštadienį 12.00 val. (Lietuvos laiku) prasidėsiančiose merginų grupinėse lenktynėse (83,1 km, 4 ratai) dalyvaus S. Mikašauskaitė ir K. Strakšytė, o nuo 16.00 val. vyksiančiose jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse (125,9 km, 6 ratai) – Kristupas Mikutis, Jomantas Venckus, Justinas Venckus ir E. Žekas.