Jauniesiems dviratininkams Panevėžyje išdalinta dar 10 medalių komplektų

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengto Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionato antrąją varžybų dieną – sekmadienį – išdalinta 10 medalių komplektų. Po du aukso medalius iškovojo Onutė Šikailovaitė (treneris Aleksandras Mitunevičius, Panevėžio „El-Eko Sport“), Greta Baskevičiūtė (treneris Alvydas Surgautas, Utenos DSC) ir Žygimantas Norutis (treneris Vytautas Juchnevičius, Vilniaus miesto SC/„Vitus“).

O. Šikailovaitė jaunių grupėje laimėjo 500 m pavienio starto lenktynes ir keirino rungtį, o G. Baskevičiūtė jaunučių grupėje tapo keirino ir daugiakovės (omniumo) nugalėtoja. Beje, daugiakovėje ji vos vienu tašku aplenkė Gabrielę Čeponytę (trenerė Eglė Zablockytė, „El-Eko Sport“).

Ž. Norutis laimėjo jaunių daugiakovės varžybas ir keirino rungtį.

Jaunių veikinų 500 m pavienio starto lenktynėse auksą iškovojo Paulius Šavelskis (treneris Artūras Žemaitaitis, Vilkaviškio SM/„Aira“), kuriam sekmadienį sukako 18 metų.

Daugiakovės varžybas tarp jaunių merginų – Erika Župerkaitė (trenerė Solveiga Baleišytė, „El-Eko Sport“), o tarp jaunių vaikinų – Gabrielius Kundrotas (treneris Anatolijus Novikovas, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras).

Jaunučių keirino rungtį laimėjo Deividas Zelenauskas (treneris A. Novikovas, PKKSC).

Pirmąją varžybų dieną – šeštadienį – buvo išdalinta 14 medalių komplektų. Daugiausiai aukso medalių – penkis – čempionate  iškovojo Ž. Norutis (treneris V.  Juchnevičius). Keturis aukso medalius pelnė E. Župerkaitė (trenerė S. Baleišytė), po tris – O. Šikailovaitė (treneris A. Mitunevičius), G. Čeponytė (trenerė E. Zablockytė) ir G. Kundrotas (treneris A. Novikovas).

Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė 60 metų jubiliejaus proga pasveikino Lietuvos dviračių sporto teisėjų sąjungos pirmininką Antaną Taučių.

Penkmečio proga pasveikinta Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija. Atminimo dovaną priėmė trenerė E. Zablockytė.