Jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse – Vilniaus dviratininkų triumfas

Šilalėje surengto Lietuvos jaunių dviračių plento čempionato vaikinų grupinės lenktynės šeštadienį baigėsi visišku Vilniaus miesto sporto centro ir dviračių sporto klubo „Vitus“ atstovų triumfu. Trenerių Vytauto Juchnevičiaus ir Liudos Triabaitės auklėtiniai užėmė visą prizininkų pakylą.

Aukso medalį iškovojo Eitvilas Aželis. Jis 125 km nuvažiavo per 3 val. 27 min. 56 sek. Sidabrą pelnė nugalėtojo titulą gynęs Žygimantas Norutis, o bronzą – Tautvydas Vileniškis.

Ketvirtas finišavo Rimvydas Aleksa (Vilkaviškio SM/„Aira“), penktas – penktadienį asmenines lenktynes laimėjęs Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o šeštas – Artiom Pustobrykov („Akademija Moreno“).

Visas lenktynes kontroliavo VMSC/„Vitus“ komanda, kurių buvo daugiausiai. Taip pat aktyviai važiavo A. Mikutis ir Mantas Bitinas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija). Paulius Petrusevičius (VMSC/“Vitus“) vienas važiavo beveik du ratus. Vienu metu jo persvara siekė penkias su puse minutės. O viskas išsisprendė finiše.