Jaunosios Lietuvos dviratininkės išmėgino jėgas Tautų taurės lenktynėse Italijoje

Sekmadienį Italijoje vykusiose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) jaunių (17-18 metų) merginų Tautų taurės varžybų lenktynėse „Trofeo Da Moreno – Piccolo Trofeo Alfredo Binda“ (69,4 km) Lietuvos rinktinės narė Akvilė Gedraitytė finišavo 46-a.

Lietuvos jaunių merginų rinktinė. Foto: DSK „Fortūna“

Nugalėjo amerikietė Megan Jastrab – 1 val. 52 min. 57 sek (vid. greitis – 36,87 km/h). A. Gedraitytė nuo jos atsiliko 2 min. 43 sek. Gabija Ališauskaitė, Kristina Jankauskaitė ir Erika Župerkaitė finišo nepasiekė.

Iš 138 startavusių dviratininkių klasifikuotos 82. Lenktynėse dalyvavo 26 komandos, tarp kurių buvo 12-os šalių rinktinės.

2013 metais „Trofeo da Moreno – Piccolo Trofeo Alfredo Binda“ lenktynes laimėjo Milda Jankauskaitė. 2016 metais šiose varžybose devinta buvo Justina Jovaišytė, o pernai dešimtą vietą iškovojo A. Gedraitytė.