Jaunosios Lietuvos dviratininkės Lenkijoje kopė ant prizininkų pakylos

Lenkijos dviračių plento taurės varžybose Krasnike puikiai pasirodė trenerio Artūro Šiugždinio vadovaujama Lietuvos jaunučių merginų rinktinė – iškovotos dvi pirmos ir antra vietos.

10 km asmeninėse lenktynėse laikui (26 dalyvės) nugalėjo Augustė Audinytė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“) – 14 min. 50,23 sek. (vid. greitis – 40,46 km/h). Antrą vietą iškovojo Augustė Mikutytė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“). Ji nugalėtojai pralaimėjo 1,8 sek.

Monika Liutinskaitė (Klaipėdos „Viesulo“ SC, +1.00,07) užėmė devintą, Goda Vizgaudaitė (Klaipėdos „Viesulo“ SC, +1.20,83) – 13-ą, o Austėja Grackaitė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“, +1.35,64) – 16-ą vietas.

62 km grupines lenktynes (29 dalyvės) laimėjo A. Mikutytė – 1 val. 49 min. 38 sek. (vid. greitis – 33,95 km/h). Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-6 vietas užėmusioms dviratininkėms. Šešta finišavo A. Audinytė.

M. Liutinskaitė (+1 sek.) buvo 11-a, G. Vizgaudaitė (+16 sek.) – 13-a, o A. Grackaitė (+51 sek.) – 14-a.