Jaunutės Lenkijoje du kartus užėmė visą prizininkų pakylą!

Darlove (Lenkija) vykstančių dviračių varžybų žiedinėse ir pavienio starto lenktynėse puikiai pasirodė Lietuvos atstovės. Jos jaunučių grupėje užėmė visas prizines vietas!

13,2 km žiedines lenktynes laimėjo Paulina Patinskaitė (Panevėžio KKSC/„Fortūna“, 17 tšk.). Antra buvo Akvilė Gedraitytė (Panevėžio KKSC/„Fortūna“, 8 tšk.), o trečia – Auksė Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“, 7 tšk.).

Septintą vietą užėmė Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“, 1 tšk.), o aštunta tarp 32-iejų dalyvių buvo Erika Župerkaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“, 1 tšk.).

Jaunių grupėje (22 km; 22 dalyvės) trečią vietą užėmė Monika Rastauskaitė („Fortūna“), penktą – Greta Karasiovaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“), o devintą ir dešimtą – atitinkamai Gintarė Kiupelytė ir Justė Jauškevičiūtė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“).

Jaunučių merginų paveinio starto lenktynes (63 dalyvės) laimėjo A. Gedraitytė. Ji 9,6 km distanciją įveikė per 15 min. 9,34 sek. Antrą vietą užėmė P. Patinskaitė (+5,6 sek.), o trečią – A. Pikūnaitė (+8,12 sek.).

Penkta buvo Karolina Motejūnaitė (Panevėžio KKSC/„Fortūna“, +27,6 sek.), o dešimta – Kamilė Symulevič (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“, +39,99 sek.).

Jaunių merginų grupėje (13,6 km; 34 dalyvės) trečią vietą užėmė Regina Stegvilaitė (Panevėžio KKSC/„Fortūna“, +1.38,44), penktą – Kristina Kazlauskaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“, +1.50,92), septintą – J. Juškevičiūtė (+2.00,34), aštuntą – G. Karasiovaitė (+2.01,57), o dešimtą – Kotryna Vaičytė (Panevėžio KKSC/„Fortūna“, +2.03,50).

13-14 metų mergaičių grupėje (5 km; 43 dalyvės) trečia buvo Gustė Stanišauskaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, +11,88 sek.).

Taip pat Lenkijoje vykstančių varžybų „Memorial Joachima Halupczoka“ pavienio starto lenktynėse jaunučių grupėje (10 km; 96 dalyviai) ketvirtą vietą užėmė Povilas Grabauskas (Vilkaviškio SM/„Aira“, +23 sek.).