Jomantas Venckus Latvijoje laimėjo prologą

Latvijoje vykstančių jaunių vaikinų daugiadienių lenktynių „Zemgales kauss 2022“ prologą laimėjo Lietuvos rinktinės narys Jomantas Venckus (titulinėje nuotraukoje). Jis ketvirtadienį 4,2 km distanciją įveikė per 5 min. 15,9 sek. (vid. greitis – 46,5 km/h).

Kristupas Mikutis (+7 sek.) užėmė ketvirtą vietą.

Ketvirtadienį įvyko ir pirmasis etapas. Nugalėjo estas Martti Lenzius. Jis 83 km nuvažiavo per 1 val. 51 min. 13 sek. (vid. greitis – 44,7 km/h). Jomantas Venckus finišavo 12-as, o K. Mikutis – 15-as. Pagrindinė grupė (5-22 vietos) nuo nugalėtojo atsiliko 59 sek. K. Mikutis laimėjo pirmąjį tarpinį finišą.

Po prologo ir pirmojo etapo pirmauja M. Lenzius. Jomantas Venckus (+1.04) užima penktą,K. Mikutis (+1.08) – septintą, o Justinas Venckus (+1.31) – 18-ą vietas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė yra ketvirta. Klasifikuotos 9 komandos.

Lietuvos jaunių vaikinų rinktinė su treneriais Kęstučiu Česaičiu (k) ir Viktoru Biga

Trenerio Kęstučio Česaičio vadovaujamai Lietuvos jaunių rinktinei dar atstovauja Arnas Andrijauskas, Lukas Vaičiūnas ir Edgaras Žekas.