Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Jonavos Downhill ateities taurės“ varžybose – beveik 50 dviratininkų

Rugsėjo 30-spalio 1 d. Jonavos Joninių slėnyje įvyko „Jonavos Downhill ateities taurės“ varžybos. Jas organizavo VšĮ „Pajusk adrenaliną savyje“ kartu su Jonavos sporto centru.

Varžybos vyko vienintelėse Lietuvoje profesionaliai suprojektuotose ir įrengtose greitojo leidimosi trasose. Jas 2021 m. įrengė „Velosolutions Lietuva“. Jonavos dviračių parkas  puikuojasi trimis trasomis: žalia, mėlyna bei raudona. Varžybų metu beveik 50 dalyvių iš visos Lietuvos ir Latvijos varžėsi mėlynoje bei raudonoje trasoje.

Varžybų prizininkai:

U-14 grupė: 1. Vakaris Šedvartas; 2. Vincentas Vasiliauskas; 3. Linas Rutkauskas;

Junior grupė (U-19): 1. Justinas Pavlovas; 2. Jonas Černauskas; 3. Jonas Šliupas;

Hobby HT grupė (dviračiai be galinio amortizatoriaus): 1. Justas Bankauskas; 2. Edminas Dabušinskas; 3. David Petereit;

Hobby FS grupė (dviračiai su 2 amortizatoriais): 1. Ansis Blumbergs (Latvija); 2. Gusts Ošmucnieks (Latvija); 3. Karolis Gargasas;

Moterys: 1. Monta Livmane (Latvija);

Elektrinių dviračių grupė: 1. Marius Inta.

VšĮ „Pajusk adrenaliną savyje“ dėkoja Jonavos miesto sporto centrui už pasitikėjimą, paramą ir visokeriopą pagalbą organizuojant šias varžybas. Organizatoriai džiaugiasi, kad vis daugiau jaunimo įsitraukia į šią kalnų dviračių atšaką ir kelia savo meistriškumą.

Organizatoriai taip pat dėkoja rėmėjams: „Traška Braška“, „Elanus Parts“, „MTB hopper“, Valenta masažo studija, „Husky“, „S-Sportas“, „Saldžiai Sal2“, „Motomarine“, MB „Tverėjas“.

Renginio nuotraukos: https://drive.google.com/drive/folders/1tVsnDejR6tRLu7Yasmd_gKwYZfqEkCFa?fbclid=IwAR3oDsjyJZ_SzZN QtmRJkS_jP1wKW8ArjRj8RATEu8h3TC-4iwkesC1NEEw

Parengta pagal VšĮ „Pajusk adrenaliną savyje“ informaciją

Foto: Anton Shtohryn