Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Justas Beniušis Belgijoje prasibrovė į keirino finalą

Gente (Belgija) surengtų UCI I kategorijos dviračių treko varžybų „International Belgian Track Meeting“ trečiąją dieną – sekmadienį – keirino rungtyje, kurioje dalyvavo 36 dviratininkai, puikiai pasirodė Dmitrijaus Leopoldo treniruojamas Justas Beniušis. Jis pateko į pagrindinį finalą, kuriame užėmė 6-ą vietą. Už tai Justui atiteko 130 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo 2022 m. Europos čempionas prancūzas Sebastien Vigier. Antras buvo Malaizijos atstovas Muhammad Sahrom, o trečias – kitas Prancūzijos dviratininkas Luca Priore.

I etapo II važiavime (6 dalyviai) J. Beniušis užėmė antra vietą. Jis į priekį praleido tik italą Stefano Moro, bet aplenkė S. Vigier, kuris buvo trečias. Justas laimėjo II paguodos važiavimą (5 dalyviai) ir pateko į pusfinalį. Lietuvos dviratininkas po paskutiniojo viražo dar buvo trečias, bet finišo tiesiojoje sugebėjo aplenkti du varžovus. J. Beniušis I pusfinalio važiavime finišavo trečias ir pateko į finalą. Justas nusileido tik prancūzui Tom Derache ir M. Sahrom.

REZULTATAI

Šiose varžybose iš trijų lietuvių aukščiausią vietą iškovojo Rokas Adomaitis. Jis asmeninėse persekiojimo lenktynėse buvo 5-as. Olivija Baleišytė skrečo rungtyje užėmė 6-ą vietą.

Informaciją parengė Tomas Gaubys (LDSF)

Foto: Paulius Viknius