Justas Beniušis „Carpathian Couriers Race“ prologe – 12-as

Antradienį prasidėjo 36-osios Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje vykstančios daugiadienės jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynės „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija). Jose dalyvauja Lietuvos jaunimo rinktinė, sudaryta iš „Klaipėdos“ komandos dviratininkų. Liubline surengtame 1,4 km prologe geriausiai iš lietuvių pasirodė Justas Beniušis. Jis užėmė 12-ą vietą.

Pergalę iškovojo Marceli Boguslawski (Lenkijos rinktinė). Jis distsnciją įveikė per 1 min. 35,223 sek. (vid. greitis – 53,053 km/h).

J. Beniušis nugalėtojui pralaimėjo 4 sek. Venantas Lašinis (+5 sek.) užėmė 30-ą, Rojus Adomaitis (+7 sek.) – 51-ą, Denas Masiulis (+9 sek.) – 76-ą, o Rokas Kmieliauskas (+11 sek.) – 96-ą vietas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė 10-ą vietą.

PROLOGO REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir penki etapai, pradėjo 118 dviratininkų. Jie atstovauja 24 komandoms iš 12 šalių. Sekmadienį pasibaigsiančiose varžybose dalyvauja 9 nacionalinės rinktinės.