Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Justo Beniušio ir Deno Masiulio iniciatyvą įvertino ir sporto žurnalistai

Beveik 100 narių vienijanti Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kaip ir kiekvienais metais apdovanojo ryškiausius savo bendruomenės narius ir sportininkus, sporto organizatorius, atkreipusius dėmesį į save darbais bei įgyvendintais sumanymais. Tarp nugalėtojų pateko ir dviračių sporto atstovai: Justo Beniušio ir Deno Masiulio projektas „Giro d’ItaLIETUVA“ išrinktas 2020 metų sporto iniciatyva. 

Denas Masiulis ir Justas Beniušis. Foto: Tomas Gaubys

Dviratininkai iš Klaipėdos per karantiną gegužės mėnesį įveikė visą „Giro d’Italia“ kilometražą – 3600 km. Dviratininkai kasdien nuvažiavo tiek kilometrų, kiek jų sudarė praėjusių metų prastižinių lenktynių etapus. „Giro“ pernai buvo nukeltas iš gegužės į spalį. 

„Labai smagu sulaukti sporto žurnalistų bendruomenės įvertinimo. Nuo važiavimo praėjo jau daugiau nei pusė metų, bet vis kažkas mus prisimena, pamini, pasveikina, apdovanoja, – renginio dalyviams sakė šiuo metu Ispanijoje besitreniruojantis J. Beniušis. – Tuo metu Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, o mes, sugrįžę iš treniruočių stovyklos, sumanėme, kad būtų linksma nuveikti kažką, ko niekada dar nebuvome darę.“ Justas tikisi dar ne šiemet, bet kažkada vėliau startuoti ir tikrose „Giro d’Italia“ lenktynėse.      

„Giro d’ItaLIETUVA“ gavo beveik trečdalį balsų. Antrą vietą šioje nominacijoje pasidalijo kiokušin karatė nuotolinių varžybų sistema ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo prekyba virtualiais bilietais. Ketvirtoje vietoje liko pavienės dviračių sporto ir bėgimo varžybos „Blokada“.

J. Beniušio ir D. Masiulio sumanymas Lietuvos dviračių sporto federacijos apdovanojimuose buvo išrinktas Metų poelgiu. 

LSŽF apdovanojimuose, kurie antradienį pirmą kartą vyko virtualioje erdvėje, iš viso buvo paskelbti penkių premijų laureatai ir penkių nominacijų nugalėtojai. Renginyje dalyvavo ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugdžinienė, viceministras Linas Obcarskas, Lietuvos federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, Lietuvos sporto universiteto rektorė Diana Reklaitienė bei kelios dešimtys sporto žurnalistų.

Apie apdovanojimus: http://www.lszf.lt/wp-admin/post.php?post=1478&action=edit

Informaciją parengė Tomas Gaubys