Kaišiadorių dviračių lenktynes antrą kartą laimėjo Darijus Džervus

Penktą kartą vykusias „Kaišiadorių dviračių turo“ pagrindines lenktynes antrąsyk laimėjo Darijus Džervus. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir sporto klubo „Vėtrungė“ atstovas 135 km nuvažiavo per 3 val. 9 min. 32 sek. Darijus apgynė pernai iškovotą titulą ir laimėjo Kaišiadorių mero taurę.

Po finišo sprinto antrą ir trečią vietas užėmė „Staki – Technorama“ komandos nariai – atitinkamai Gediminas Kaupas ir Paulius Šiškevičius.

© Ričardas Grigas

Ketvirtas finišavo Rojus Adomaitis („Viesulo“ SC – SK „Vėtrungė“), penktas – Airidas Videika („Velomanija – Koldas“), o šeštas – Lukas Talačka („Top Team – Ultrabike“). Jie nuo nugalėtojo atsiliko 11 sek.

Iš 75-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 63-ys.

Komandų įskaitoje pirmą vietą užėmė „Staki – Technorama“, antrą – „Viesulo“ SC – SK „Vėtrungė, o trečią – „Umarai“ – R. Sargūno sporto gimnazija.

45 km lenktynėse tarp moterų nugalėjo latvė Anastasija Krūminia. Antrą vietą užėmė Toma Šideikytė (Skuodo KKSC), o trečią – Gabija Ališauskaitė (Vilnius).

90 km distancijoje greičiausi buvo Paulius Paukštis („Runglorious Bastards“), Tautvydas Graužinis („Antaris Team“) ir Rokas Kmieliauskas („MyBike“). Sportininkus finiše vieną nuo kito skyrė keli centimetrai.

Iš viso varžybose dalyvavo 264-i dviratininkai.