Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Karolis Krukauskas ir Rokas Sviderskis Estijoje iškovojo pirmas dvi vietas

Estijoje vykusio Baltijos kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) taurės varžybų antrojo etapo nugalėtoju jaunių grupėje (15 dalyvių) tapo Karolis Krukauskas, o antrą vietą tarp jaunių iškovojo Rokas Sviderskis.

K. Krukausko dviejų važiavimų rezultatų suma – 1 min. 37,73 sek. Rokas jam pralaimėjo 0,08 sek. Trečią vietą užėmė estas Robby Johonson (+7,58 sek.).

Absoliučioje įskaitoje (48 dalyviai) pirmą vietą iškovojo latvis Ralfs Bikernieks – 1 min. 34,96 sek. K. Krukauskas buvo šeštas, o R. Sviderskis – septintas.

„Estų paruošta trasa dėl savo ganėtinai stačios nuokalnės buvo didelis iššūkis daugeliui dalyvių. Etape dalyvavo ir penki lietuviai. Visi turėjo savo iššūkių. Pavyzdžiui, sekmadienio treniruočių metu sugedo Kąstyčio Bubelės dviračio amortizatorius, todėl teko skolintis dviratį. Deja, antro važiavimo metu Kastytis išlėkė iš trasos. Už tai užsidirbo daug baudų ir nukrito į rikiuotės galą. Mantas Krukauskas buvo jauniausias Baltijos taurės dalyvis. Jam dar tik devyneri, tačiau jis bando įveikinėti tas pačias trasas, kaip ir visi kiti dalyviai. Tas pačias trasas, kuriomis net vaikščioti yra sunku, – pasakojo „Sviderskis Racing Team“ vadovas Dainius Sviderskis. – Geriausiai iš lietuvių sekėsi K. Krukauskui ir R. Sviderskiui. Po pirmojo nusileidimo Karolis buvo antras (nuo lyderio R. Johonsono atsiliko 2,52 sek.), o Rokas – trečias (nuo Karolio atsiliko 1,04 sek.). Antro važiavimo metu vyko tikra drama. Pirmas iš trijulės startavo Rokas. Trasos pradžioje jis padarė klaidą, tačiau suvaldė situaciją ir sėkmingai finišavo (47,75 sek.). Antras startavo Karolis. Deja, trasos pabaigoje jis išlėkė už juostų, tačiau sugebėjo grįžti į trasą ir finišuoti (48,71 sek.). Paskutinis iš jaunių startavo Estijos dviratininkas. Jam reikėjo tik ramiai nusileisti iki finišo. Deja, Robby padarė klaidą ir griuvo. Dėl to prarado daug laiko. Po tokios dramos jis liko trečias. Rokas antrame nusileidime aplenkė Karolį, tačiau persvara buvo per maža. Po abiejų nusileidimų Rokas nuo nugalėtoju tapusio Karolio atsiliko tik 0,08 sekundės“.

Trečiasis, paskutinis, Baltijos taurės varžybų etapas įvyks rugpjūčio 24-25 dienomis Latvijoje. O jau šią savaitę Rokas su Karoliu išvyksta į Italiją, kur šį savaitgalį dalyvaus Europos taurės ketvirtajame etape. O dar po savaitės Rokas dalyvaus ir pasaulio taurės VI etape, vyksiančiame taip pat Italijoje.

Informaciją parengė Tomas Gaubys