Katažina Sosna Europos MTB olimpinio kroso čempionate – 27-a

Brno (Čekija) surengto Europos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionato moterų elito grupėje sekmadienį Katažina Sosna užėmė 27-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingio taškus.

Katažina Sosna. Foto: Tomas Gaubys

Ketvirtą kartą Europos čempione tapo ir 150 pasaulio reitingo taškų pelnė šveicarė Jolanda Neff – 1 val. 30 min. 8 sek. Sidabrą pelnė ukrainietė Jana Belomoina (+2.52), o bronzą – vokietė Elisabeth Brandau (+3.05). K. Sosna (-1 ratas) ir 39-ą vietą užėmusi Silvija Pacevičienė (-3 ratai) buvo aplenktos ratu.

Moterų elito grupės lenktynėse dalyvavo 42 dviratininkės iš 19 šalių.

Vyrų elito grupėje triumfavo oladas Mathieu van der Poel – 1 val. 28 min. 34 sek. Sidabro medalį iškovojo šveicaras Florian Vogel (+43 sek.), o bronzos – olandas Milan Vader (+1.02).

Šarūnas Pacevičius (-4 ratai) buvo aplenktas ratu ir užėmė 53-ią vietą.

Vyrų elito grupės lenktynėse dalyvavo 64 dviratininkai iš 24 šalių.

Jaunių merginų lenktynėse (45 dalyvės) Elvyra Bugajevaitė (-3 ratai) buvo 44-a, jaunių vaikinų lenktynėse (92 dalyviai) Edgaras Švėgžda (-3 ratai) – 84-as, o 40-44 metų veteranų grupėje Artūras Remeika iš lenktynių pasitraukė anksčiau laiko.

Edgaras Švėgžda (v). Foto: Silvija Pacevičienė

Jaunių vaikinų lenktynių startas. Foto: Silvija Pacevičienė