Katažina Sosna ir Irina Lützelschwab – „Andalucia Bike Race“ nugalėtojos!

Lietuvos MTB maratono čempionė Katažina Sosna ir Šveicarijos vicečempionė Irina Lützelschwab („Team Torpado – Bulls Swiss“) tapo 13-ųjų daugiadienių kalnų dviračių (MTB) maratono porų varžybų „Andalucia Bike Race“ (UCI HC kategorija) nugalėtojomis. Už pergalę joms atiteko 1500 eurų, o iš viso jos šiose varžybose uždirbo 2800 eurų.

Dviratininkės per 6 dienas trasose, kurių ilgis – 340 km, o bendras pakilimas – daugiau nei 9000 m, praleido per 18 val.

Antrą vietą užėmė vokietė Stefanie Dohrn ir bosnė Lejla Njemčevič („Canyon – Allebike“). Jos nuo nugalėtojų atsiliko 1 min. 22 sek. Trečios liko ispanė Maritxell Figueras ir šveicarė Janina Wüst („Buff Megamo Team“, +9.28).

Irina Lützelschwab ir Katažina Sosna

Paskutinį, šeštąjį, etapą (48,97 km, bendras pakilimas – 1074 km) šeštadienį laimėjo S. Dohrn ir L. Njemčevič – 2 val. 27 min. 15 sek. K. Sosna ir I. Lützelschwab užėmė antrą vietą. Jos nuo nugalėtojų atsiliko 12 sek. Trečios finišavo M. Figueras ir J. Wüst (+3.17).

K. Sosna ir I. Lützelschwab pirmajame etape buvo trečios, antrajame – pirmos, trečiajame – antros, o ketvirtajame ir penktajame – pirmos.