Katažina Sosna ir Šarūnas Pacevičius apgynė Lietuvos čempionų titulus

Šeštadienį Bubiuose (Šiaulių raj.) surengto Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionato nugalėtoja moterų elito grupėje tapo Katažina Sosna („Torpado Factory“), o vyrų elito grupėje triumfavo Šarūnas Pacevičius („Sprint SBR Bank“). Jie apgynė šalies čempionų titulus.

Italijos klubui atstovaujanti K. Sosna 19 km (4 ratai po 4,75 km) nuvažiavo per per 1 val. 13 min. 27 sek. Sidabro medalį iškovojo Silvija Latožaitė („Aromitalia – Vaiano – Fondriest“, +40 sek.), o bronzos – Milita Putiatina (VMSC – „Sietynas“, +1 ratas).

13754163_1140751182633582_3299782062402516098_n

Š. Pacevičius 33,25 km (7 ratai po 4,75 km) įveikė per 1 val. 41 min. 8 sek. Sidabro medalis atiteko Domui Manikui („El-Eko sport“, +5.25), o bronzos – Pauliui Natalevičiui („Focus Vilnius“, +7.45).

13700168_1140751482633552_1539628241747035915_n

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje pirmą vietą užėmė Matas Dumčius („Velomanija – Niskama“), antrą – Augustas Marcinkevičius („Fortūna“), o trečią – Laurynas Stasikėlis („VMSC – „Geno“).

Jaunių merginų grupėje (9,5 km) nugalėjo Greta Karasiovaitė. Antrą vietą užėmė Karolina Černych, o trečią – Natalija Daraškevič (visos trys – VMSC – „Sietynas“).

13775844_1140751039300263_1180623081463707738_n

Jaunių vaikinų grupėje (19 km) pirmas buvo Domantas Taura („El-Eko sport“), antras – Simonas Žukauskas („Fortūna“), o trečias – Tomas Barauskas (VMSC – „Geno“).

V30 grupėje nugalėtoju tapo Marius Ratkevičius („Focus Vilnius“), V40 grupėje – Svajūnas Ambrazas („S-Sportas“), V50 grupėje – Alvidas Urniežius („S-Sportas“), o mėgėjų grupėje greičiausias buvo Vytautas Anužis („Tinklas“).

Čempionate dalyvavo per 60 dviratininkų.