Katažina Sosna iškovojo pergelę Kroatijoje

Septintąsias kalnų dviračių kroso maratono lenktynes „Kamenjak Rocky Trials“ (UCI III kategorija; 62 km) Kroatijoje tarp moterų laimėjo Katažina Sosna. Italijos komandai „Torpado-Südtirol-International“ atstovaujančiai Lietuvos dviratininkei už pergalę atiteko 10 pasaulio reitingo taškų.

K. Sosna antrą vietą užėmusią savo komandos draugę italę Evą Lechner atlenkė 31 sek. Trečią vietą užėmė vengrė Barbara Benko („Ghost“, +5.23). Lenktynėse dalyvavo 15 dviratininkių iš aštuonių šalių. Tarp vyrų nugalėjo K. Sosnos komandos draugas estas Peeter Pruus.

Diena anksčiau vykusiose 23-iosiose kalnų dviračių kroso varžybose „Premantura Rocky Trials“ (UCI I kategorija; 23 km) K. Sosna užėmė aštuntą vietą ir pelnė 14 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo Italijos jaunimo vicečempionė Giorgia Marchet („Rudy Project“). K. Sosna nuo jos atsiliko 11 min. 22,5 sek. Lenktynėse dalyvavo 25 dviratininkės iš 10 šalių.