Keturi Lietuvos BMX atstovai Latvijoje iškovojo prizines vietas

Ventspilyje (Latvija) įvykusiame SMScredit.lv mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionato antrajame etape ant prizininkų pakylos kopė keturi Lietuvos atstovai iš Šiaulių sporto centro „Dubysa“: jaunių/elito grupėje Vėja Baškytė ir 14-mečių berniukų grupėje Augustas Baškys iškovojo pirmąsias vietas, o jaunių/elito grupėje Gabrielius Pabijanskas ir 9-mečių berniukų grupėje Vytautas Šatas buvo treti.

G. Pabijanską aplenkė latviai Filips Krists Rozitis ir Klavs Lisovskis. Ketvirtas šioje grupėje buvo Gvidas Usevičius (Šiaulių sporto gimnazija), o penktas – Gustas Usevičius (Šiaulių sporto gimnazija).

15 metų ir vyresnių merginų grupėje šeštą vietą užėmė Akvilė Orbakaitė (Šiaulių sporto gimnazija), 13-mečių berniukų grupėje aštuntas buvo Mikas Jankus („Dubysa“), o 8-mečių bergiukų grupėje, kurioje dalyvavo net 31 dviratininkas, Jaunius Čepulėnas („Dubysa“) užėmė 10-ą vietą.

Šiose varžybose dalyvavo 15 Lietuvos dviratininkų.