Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kita Roko Kmieliausko karjeros stotelė – Belgija

Dviratininkas Rokas Kmieliauskas, du sezonus atstovavęs „Klaipėdos“ komandai, kitais metais išvyks į Belgiją. 20-metis kaunietis gins „Anarto – SVK“ ekipos garbę. Šios komandos planuose yra ir į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių įtrauktų lenktynių. 

Rokas Kmieliauskas. Foto: Tomas Gaubys

„Noras sportuoti ir siekti rezultatų tikrai yra, bet kartais nebebūna tam sąlygų. Maniau, kad šiemet jau teks kabinti batelius, nes nebus kur tobulėti. Džiaugiuosi, kad pavyko susitarti su belgais, – sakė R. Kmieliauskas. – Noriu turėti kuo daugiau varžybų, augti ir, žinoma, siekti kuo aukštesnių rezultatų. Tikiuosi, kad komanda bus draugiška ir galbūt jau ateinantys metai duos kokių vaisių.“

Dviratininkas, kurio pirmasis treneris – Viktoras Biga, jaučiasi pastaruoju metu pažengęs į priekį. „Labiau išskirčiau ne vieną ar kitą pasiekimą, o tai, kad per pastaruosius porą metų pavyko invidualiai patobulėti. Tapau fiziškai stipresnis ir supratau, kad turiu parako kovoti su aukšto lygio sportininkais“, – teigė R. Kmieliauskas.

Rokas šiemet tapo Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) asmeninių lenktynių čempionu, šalies čempionato elito grupinėse lenktynėse buvo septintas, laimėjo „Lietuvos plento taurės“ daugiadienių lenktynių „Molėtai – Ukmergė“ antrąjį etapą ir Kaišiadorių dviračių turą, o UCI lenktynėse „Puchar MON“ Lenkijoje finišavo 16-as.

Informaciją parengė Tomas Gaubys