Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kitą savaitgalį – dviračių sporto sezono startas

Pavasario pirmenybes 2Kitą savaitgalį startuoja 2014 m dviračių sporto sezonas. Vilniaus rajone balandžio 25-26 dienomis  varžysis 1996-2000 m gimę vaikinai ir merginos. Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuojamos varžybos „Pavasario pirmenybės. Lietuvos dviračių sporto sezono atidarymas“ tradiciškai tampa oficialiu sezonu startu.

Balandžio 25 d. 14 val. 101 kelio Vilnius-Šumskas, 19-ame kilometre (vilniaus rajonas) pirmieji prie starto linijos stos jaunučiai ir jaunės, kuriems reikės įveikti tris trasos ratus – viso 69 km. Po poros valandų startuos Jauniai, kurie turės įveikti keturis ratus – viso 92 km ir iškart po jų į trasą išvažiuos jaunutės, kurių trasos ilgis bus 46 km  (2 ratai). Balandžio 26 d. Dviratininkai varžysis tose pačiose grupėse ir turės įveikti tuos pačius atstumus, o lenktynių startas – 10 val. ryte.

Jauniams tai ne tik sezono startas, bet ir neoficiali atranka į tarptautines jaunių daugiadienes lenktynes „La Coupe du Président de la Ville de Grudziadz“, kurios vyks gegužės 1-4 dienomis Lenkijoje. Lietuvoje geriausiai pasirodę dviratininkai turės puikias galimybes apsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius ir atstovauti Lietuvą, daugiadienėse lenktynėse Lenkijoje.

O sekmadienį (balandžio 27 d.) visi dviračių sporto mėgėjai ir veteranai renkasi Birštone, kur startuoja pirmasis „Big Bank plento taurės“ etapas. Pagrindinėje lenktynių dalyje, kuri prasidės 13 val. dviratininkams beveik penkių kilomentrų trasoje reikės įveikti 16-a ratų, o finišas numatytas apie 14 val. 50 min.

Trasos schema  „Pavasario pirmenybės. Lietuvos dviračių sporto sezono atidarymas“
Pavasario pirmenybes