„Klaipėdos“ dviratininkai UCI lenktynėse pateko į „Top-20“

Sekmadienį, liepos 19-ąją, Lenkijoje surengtose 59-osiose dviračių lenktynėse „Puchar MON“ (UCI II kategorija) „Klaipėdos“ komandos narys Rokas Kmieliauskas užėmė 16-ą vietą.

Rokas Kmieliauskas

Nugalėjo Vokietijos rinktinės narys Felix Gross. Jis 149 km nuvažiavo per 3 val. 3 min. 28 sek. (vid. greitis – 48,728 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-29 vietas užėmusiems dviratininkams. Antras finišavo estas Markus Pajur („Tartu 2024 – BalticChainCycling.com), o trečias – lenkas Stanislaw Aniolkowski („CCC Development Team“).

Justas Beniušis (+22 sek.) finišavo 52-as, Gediminas Bagdonas (+40 sek.) – 62-as, Mantas Januškevičius (+1.18) – 70-as, o Aristidas Kelmelis (+1.31) – 72-as.

Lenktynes pradėjo 100 dviratininkų iš 14 šalių ir 17 komandų. Klasifikuoti 86 varžybų dalyviai.

Liepos 15-18 dienomis Lenkijoje vykusiose 63-iosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Dookola Mazowsza“ (UCI II kategorija) J. Beniušis užėmė 17-ą vietą.

Justas Beniušis

Nugalėjo čekas Michael Kukrle („Elkov – Kasper“). Antroje vietoje – kitas čekas Daniel Turek („Israel Cycling Academy“, +7 sek.), o trečioje – lenkas Pawel Bernas („Mazowsze Serce Polski“, +8 sek.). J. Beniušis nuo nugalėtojo atsiliko 44 sek. G. Bagdonas (+48 sek.) užėmė 39-ą vietą. Lenktynėse „Klaipėdai“ dar atstovavo M. Januškevičius, R. Kmieliauskas, Denas Masiulis ir A. Kelmelis. Klasifikuoti 125 dviratininkai.

Komandų klasifikacijoje „Klaipėda“ užėmė 10-ą vietą. Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje M. Januškevičius tarp 90 dviratininkų buvo 22-as, o R. Kmieliauskas – 24-as.

Paskutinį, ketvirtąjį, etapą laimėjo antrojo etapo nugalėtojas F. Gross. Jis 165 km nuvažiavo per 3 val. 35 min. 58 sek. (vid. greitis – 45,84 km/h). Visi dviratininkai finišavo vienoje grupėje. Aukščiausią vietą iš „Klaipėdos“ ekipos užėmė M. Januškevičius. Jis klasifikuotas 26-as. G. Bagdonas buvo 43-ias.

Lenktynes pradėjo 147 dviratininkai iš 16 šalių ir 25 komandų. Varžybose dalyvavo 2 nacionalinės rinktinės, 13 UCI III diviziono komandų ir 10 UCI neregistruotų ekipų.

Antrajame etape – 2,5 km asmeninėse lenktynėse – J. Beniušis iškovojo 9-ą vietą.

„Dookola Mazowsza“ – pirmosios UCI lenktynės nuo kovo vidurio, kai buvo paskelbta koronaviruso pandemija.