Klaipėdos „Viesulo“ dviratininkams – 5 medaliai

Utenoje ir Balninkuose (Molėtų r.) surengtame Lietuvos vaikų (13-14 metų) ir jaunučių (15-16 metų) dviračių plento čempionate daugiausiai medalių iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro atstovai. Trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai pelnė 5 medalius (3-1-2) iš 24.

Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovai (trenerė Ernesta Strainytė) iškovojo 4 (1-2-1), Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (treneris Gintautas Volungevičius) – 3 (1-2-0), o Utenos daugiafunkcio sporto centro (treneriai Alvydas Surgautas ir Martynas Maniušis) – taip pat 3 (0-0-3) medalius.

Du aukso medalius iškovojo Monika Liutinskaitė (Klaipėdos „Viesulo“ SC, treneris A. Šiugždinis). Ji mergaičių grupėje laimėjo ir asmenines lenktynes laikui (5 km), ir 24 km grupines lenktynes.

Asmenines lenktynes laikui tarp berniukų (5 km) laimėjo Arnas Biriukas (Vilkaviškio SM/„Aira“, treneris Artūras Žemaitaitis), tarp jaunučių merginų (10 km) – Auksė Lekavičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, trenerė E. Strainytė), o tarp jaunučių vaikinų (10 km) – Arnas Bilertas (Panevėžio RSSG, treneris Algimantas Buividas).

Titas Laurinavičius, Arnas Bilertas, Giedrius Mudėnas. Foto: Tomas Gaubys

Berniukų grupines lenktynes (36 km) laimėjo Paulius Pučinskas (Klaipėdos „Viesulo“ SC, treneris A. Šiugždinis), jaunučių merginų (46 km) – Orinta Kiseliūnaitė (Panevėžio „Fortūna“, treneriai – Vytautas Indreliūnas ir Vitalija Breivienė), o jaunučių vaikinų (46 km) – Titas Laurinavičius (Kauno SM „Gaja“, treneris G. Volungevičius).

Asmeninėse lenktynėse laikui dalyvavo 90, o grupinėse lenktynėse – 74 dviratininkai. Tarp dalyvių buvo ir 8 Ukrainos sportininkai.

Čempionatą surengė Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) ir Utenos DSC, vadovaujamas Alvydo Surgauto. Organizatoriai už pagalbą dėkoja Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.