Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kreipimasis į dviračių sporto bendruomenę

Pagaliau drąsiai ir tvirtai galime pasakyti – Lietuvoje turėsime vieną iš penkių šiais metais vyksiančių UCI Treko Čempionų lygos etapų. Taip mums leidžia teigti pagaliau pasirašyta šio projekto organizavimo sutartis su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendel. Foto: Tomas Gaubys

Kodėl šis renginys Lietuvoje ir kuo jis gali būti naudingas dviračių sportui?

Dar šių metų vasarį šio naujo UCI projekto organizavimo partneriai „Eurosport Events“ pasiteiravo dėl galimybių vieną iš Čempionų lygos etapų surengti Panevėžyje. Kartu su Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentu Dariumi Levickiu inicijavome kreipimąsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, pristatydami šio projekto rengimo Lietuvoje idėją. Iš sporto viceministro gavome pažadus, kurie taip pat nuskambėjo viešai bei buvo perduoti šio renginio teisių šeimininkams, jog Ministerija finansuos varžybas. Savo indėlį į organizavimą patvirtino ir Panevėžio miesto savivaldybė. Vertinant Federacijos finansines galimybes, tik šių dviejų partnerysčių dėka renginio organizavimas Lietuvoje tapo įmanomas.

Tačiau, jei tik suorganizuosime gražų renginį be jokios išliekamosios vertės, tai tikslas „pasinaudoti renginiu kaip stipriu impulsu dviračių sporto populiarinimui ir plėtrai šalyje“ nebus įgyvendintas iki galo. Norint įgyvendinti auksčiau paminėtą tikslą, būtinas kiekvieno dviračių sporto bendruomenės nario indėlis ir įsitraukimas. Prašau visų, kam išties rūpi dviračių sportas:

Kiekvienas tapkime šio renginio ambasadoriumi, pasakodami apie jį ir kviesdami jame apsilankyti ne tik savo šeimos narius, bet ir draugus, pažįstamus, kolegas… Tą darykime gyvai, socialiniuose tinkluose ir kur tik yra galimybė.

Dviračių sporto treneriai, jau dabar burkime vaikų grupes, kurioms suteikiame galimybę nemokamai apsilankyti šiame unikaliame dviračių sporto spektaklyje.

Kas galite, prisijunkite prie savanorių, kurių indėlis organizuojant tokį renginį yra be galo svarbus (dėl savanorystės rašykite tiesiai renginio organizavimo komiteto vadovui el. paštu tomas.incikas@cidoarena.lt).

Užpildykime treką aklinai (kiek leis COVID-19 situacija) ir parodykime 150 mln. „Eurosport“ žiūrovų, jog dviračių sportas mums yra svarbus. Ateikime dar ir todėl, jog Lietuvai atstovausiantys Simona ir Vasilijus jaustų kiekvieno mūsų palaikymą, kuris jiems bus ypač svarbus.

Bilietus galima įsigyti čia: 

https://www.tiketa.lt/LT/uci_track_champions_league_round_02_27205

Jau netrukus švęsime dviračių sporto Lietuvoje 100-metį. Kartu su LDSF prezidentu linkime, kad UCI Treko Čempionų lygos varžybos taptų ne tik įspūdinga dviračių sporto švente su stipria išliekamąja verte mūsų bendruomenei, bet ir būtų simbolinė įžanga į artėjančios išskirtinės sukakties paminėjimą.

Su pagarba

LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas