Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kviečiame į Lietuvos dviračių kroso čempionatą!

Ateinantį sekmadienį, spalio 23 d., Vilniuje, Žirmūnų paplūdimyje, antrus metus iš eilės rengiamas Lietuvos dviračių kroso (CX) čempionatas ir atvirosios varžybos. Kartu rengiamas ir Latvijos CX čempionatas. Kviečiame dalyvauti renginyje! Laukiame ne tik sportininkų, bet ir žiūrovų.

Varžybas, kurių pradžia – 12.00, o pabaiga – apie 17.00 val., rengia Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su projektu „Velo CX“. Registracija baigiasi ketvirtadienį, spalio 20-ąją.

Lietuvos čempionų titulus moterų ir vyrų elito grupėse gins Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionė Gabrielė Andrašiūnienė („S-Sportas“) ir Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“). Jau žinoma, kad varžybose dalyvaus keturių šalių dviratininkai: Lietuvos, Latvijos, Belgijos ir Lenkijos.

Lietuvos čempionate dalyviai skirstomi į 11, o atvirosiose varžybose – į 8 grupes. Bus surengtas ir vaikų (gimę 2009 m. ir vėliau) važiavimas, skirtas praėjusių metų pradžioje tragiškai žuvusio trenerio Vaido Rimkaus atminimo taurei laimėti.

Lietuvos kroso čempionatui galima užsisakyti vienos dienos licenciją.

INFORMACIJA

Daugiau informacijos čia:

https://www.facebook.com/events/786520662583782