Latvijoje – puikus Aivaro Mikučio pasirodymas

Latvijoje vykusias keturių etapų Rygos taurės jaunučių (iki 16 metų) dviračių plento lenktynes laimėjo Aivaras Mikutis, o komandų įskaitoje pirmą vietą užėmė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG) komanda, vadovaujama trenerio Algimanto Buivido.

Prie Panevėžio ekipos prisijungęs Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovas A. Mikutis lenktynių lyderiu tapo po pergalės trečiajame etape – asmeninių lenktynių į kalną Siguldoje. Aivaras, kurį treniruoja Kęstutis Česaitis, laimėjo ir ketvirtąjį etapą (39 km), artimiausius persekiotojus aplenkęs 9 sek.

Pirmajame etape (1,2 km) A. Mikutis buvo antras. Mantas Bitinas (PRSSG) trečiajame etape finišavo penktas, o ketvirtajame – šeštas. Osvaldas Jankūnas (PRSSG) antrajame etape (70,8 km) finišavo dešimtas.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užėmė estas Joonas Kurits (+22 sek.), o trečią – suomis – Jimi Aalto (+41 sek.).

M. Bitinas (+1.24) tarp 55 klasifikuotų lenktynių dalyvių užėmė septintą, Arminas Bagdonas (PRSSG; +2.17) – 13-ą, Deividas Petruškevičius (Kauno „Staki“ – SM „Gaja“; +2.57) – 22-ą, Lukas Šuvalskis (PRSSG; +3.40) – 27-ą, Olegas Ivanovas („Staki“ – SM „Gaja“; +4.11) – 31-ą, o Gediminas Kubelskas („Staki“ – SM „Gaja“; +4.43) – 38-ą vietas.

Lenktynėse dalyvavo 94 dviratininkai ir dviratininkės iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos. Iš viso startavo 14 komandų.