Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LDSF rėmėjų gretas papildė „Automatikos Sistemos“

Prie dviračių sporto vystymo Lietuvoje prisidės viena stambiausių Panevėžio įmonių: Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) sudarė rėmimo sutartį su UAB „Automatikos Sistemos“.

„Esame neabejingi sportui. Prisidėjome ir prisidedame prie sporto vystymo. Tikiuosi, kad mūsų parama prisidės ir prie dviračių sporto talentų ugdymo, naujų krupeckaičių, konovalovų atradimo, – įmonės „Automatikos Sistemos“ įkūrėjas ir direktorius Gytis Preidis. – Man labiausiai prie širdies vandenlenčių sportas, Panevėžyje pavyko įrengti vandenlenčių parką, bet, žinoma, įdomios ir kitos sporto šakos, tarp jų ir dviračių sportas. Laisvalaikiu mielai sėdu ant dviračio. Savo įmonėje esame organizavę važiavimą dviračiais iš Klaipėdos į Nidą. Žygyje dalyvavo didžiulis būrys mūsų įmonės darbuotojų.“

„Džiaugiamės, kad mūsų federacijos draugų ratas plečiasi. Panevėžys – vienas svarbiausių šalies dviračių sporto taškų, jame įsikūręs dviračių trekas. Smagu, kad viena didžiausių Panevėžio įmonių padės ir dviratininkams. Esame dėkingi už paramą „Automatikos Sistemoms“. Tikimės, kad partnerystė su šia įmone prisidės prie užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo“, – sakė LDSF prezidentas Darius Levickis.

2000 metais įkurtos bendrovės „Automatikos Sistemos“ pagrindinė veikla – elektros paskirstymo ir valdymo įrangos gamyba, projektavimo darbai, techninės konsultacijos, montavimas, paleidimo-derinimo darbai, garantinė priežiūra, automatika ir programavimas, prekyba elektros prekėmis, dyzeliniais generatoriais, nepertraukiamo maitinimo šaltiniais (UPS) ir šyniniais tiltais. Įmonė šiuo metu turi 200 darbuotojų.

 LDSF informacija