Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LDSF toliau plečia rinkodaros partnerių ratą

Šalies dviračių sporto bendruomenę vienijančios Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) veikla rinkodaros srityje ieškant partnerių įgauna pagreitį – prie jau esamų partnerių – bendrovių „ARX“, „Asgaard property“, „Voltas“, „Baltik vairas“ ir „Koliz Vostok“ jungiasi UAB „Malsena Plius“.

„Malsena“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje. Pasitelkusi modernią malybos technologiją, bendrovė gamina platų produkcijos asortimentą: įvairių rūšių kvietinius ir ruginius miltus, miltų mišinius, manus, kvietinius gemalus bei sėlenas.

LDSF ir bendrovės „Malsena Plius“ atstovai sutarė dėl bendradarbiavimo iki šių metų pabaigos. Bendrovės gaminama produkcija galės džiaugtis visų dviračių sporto disciplinų nacionalinių čempionatų prizininkai.

Kaip teigė LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas, dar vieno rinkodaros partnerio atėjimas tik dar labiau sustiprina ambicijas siekti užsibrėžtų dviračių sporto plėtros ir vystymo tikslų. „Džiaugiamės, kad žingsnis po žingsnio judame užsibrėžtų tikslų link ir rinkodaros partnerių paieškos srityje. Dažniausiai šiame procese sėkmingoms deryboms reikia laiko, reikia potencialiam partneriui įrodyti, jog galime teikti naudą ir kurti abipusę vertę. Džiugu, kad gana greitai pavyko įgyti solidžios ir puikią produkciją, tinkančią tiek profesionaliai sportuojantiems, tiek mėgėjams, gaminančios bendrovės pasitikėjimą“, – kalbėjo S. Petrauskas.

Bendrovės „Malsena Plius“ generalinis direktorius Marius Dužinas.

Prasidedančiu bendradarbiavimu džiaugėsi ir bendrovės „Malsena Plius“ generalinis direktorius Marius Dužinas. Anot vadovo, „Malsena“ didžiuojasi ir palaiko sportininkus, kurie kiekvieną dieną garsina Lietuvos vardą. „Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol remsime Lietuvos dviračių sporto federaciją, kuri vienija itin didelę sportininkų bendruomenę. Mūsų avižinės košės – pamėgtos sportininkų, nes tai puikus ir subalansuotas maistas siekiantiems propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie sporto, edukacinių ir socialinių iniciatyvų įgyvendinimo. Sportininkams linkime užsispyrimo, stiprybės ir aukštų pasiekimų!“, – sakė M. Dužinas.

Pirmieji iš dviratininkų „Malsenos“ prekės ženklo produkcija džiaugėsi kalnų dviratininkai – visi praėjusį sekmadienį Ignalinoje vykusio Lietuvos MTM XCM čempionato prizininkai dovanų gavo bendrovės „Malsena Plius“ gaminamos produkcijos rinkinius.

LDSF informacija