Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lenktynėse Estijoje – Nikolo Klimavičiaus pergalė!

Estijoje vykusiose 48-osiose daugiadienėse jaunučių vaikinų lenktynėse „Tartu Noortetuur“ Lietuvos rinktinės narys Nikolas Klimavičius laimėjo etapą, o bendrojoje įskaitoje iškovojo ketvirtą vietą. 

Lenktynes laimėjo estas Oliver Matik. N. Klimavičius nuo jo atsiliko 40 sek. Arnas Bilertas (+1.16) užėmė 11-ą, Titas Laurinavičius (+1.23) – 12-ą, Lukas Šišovas (+1.39) – 17-ą, Arijus Nakutis (+1.50) – 24-ą, o Giedrius Mudėnas (+1.53) – 25-ą vietas. 

Lenktynėse dalyvavo 64 dviratininkai. Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė, vadovaujama Martyno Maniušio,  užėmė ketvirtą vietą. 

N. Klimavičius laimėjo antrąjį etapą (88 km). Jis 2-33 vietas užėmusius dviratininkus aplenkė 31 sek.

Nikolas Klimavičius. Foto: Mari-Liis Tõnnori

Pirmajame etape (60 km) N. Klimavičius buvo šeštas, o trečiajame (70,4 km) – dešimtas. Prologe (4 km) A. Bilertas buvo šeštas, o T. Laurinavičius – dešimtas. 

Tarpiniuose finišuose lietuviai užėmė dvi prizines vietas: N. Klimavičius buvo antras, o A. Nakutis – trečias. 

REZULTATAI

Pirmųjų moterų daugiadienių lenktynių „Tartu Naistetuur“ komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė iškovojo pirmą vietą. 

Lenktynes laimėjo Estijos vicečempionė Kristel Soonik. Skaistė Mikašauskaitė (+3.34) užėmė penktą, Miglė Daneikaitė (+3.44) – devintą, Auksė Lekavičiūtė (+3.54) – 16-ą, o Kotryna Strakšytė (+3.54) – 17-ą vietas. 

Skaistė Mikašauskaitė (d). Foto: Mari-Liis Tõnnori

Lenktynėse dalyvavo 30 dviratininkių. 

Prologe (4 km) S. Mikašauskaitė buvo penkta, o A. Lekavičiūtė – šešta. Šios dviratininkės pirmajame etape (60 km) užėmė tokias pat vietas, o M. Daneikaitė buvo devinta. Antrajame etape (88 km) S. Mikašauskaitė užėmė penktą, M. Daneikaitė– aštuntą, o A. Lekavičiūtė – dešimtą vietas. Trečiajame etape (70,4 km) M. Daneikaitė finišavo septinta. 

Tarpiniuose finišuose lietuvės užėmė tris prizines vietas: S. Mikašauskaitė buvo antra ir trečia, o K. Strakšytė – trečia.

REZULTATAI 

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF