Lietuvos BMX čempiono titulą susigrąžino Gabrielius Pabijanskas

Sekmadienį, liepos 4-ąją, Šiauliuose surengto Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionato vyrų elito grupėje (19 metų ir vyresni) užtikrintai nugalėjo 23 metų Gabrielius Pabijanskas (Šiaulių SC „Dubysa“). Jis susigrąžino šalies čempiono titulą po metų pertraukos.

Gustas Usevičius, Gabrielius Pabijanskas, Titas Girdvilis. Foto: Tomas Gaubys

Sidabro medalį pelnė Gustas Usevičius (Šiaulių sporto gimnazija), o bronzos – čempiono titulą gynęs Titas Girdvilis (Pakruojo SC).  Ketvirtas buvo Aivaras Liekis (Pakruojo BMX SK), o penktas – Edvinas Čiarna (Pakruojo SC).

Visi elito grupės prizininkai buvo apdovanoti išskirtiniais Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) simbolika dekoruotais laikrodžiais „Vostok-Europe“.

Jaunimo (17-18 metų) vaikinų grupėje aukso medalį iškovojo išimties tvarka čempionate dalyvavęs 2005 metų gimimo Augustas Baškys (Šiaulių SC „Dubysa“), sidabro – Mantvydas Mačiūnas (Šiaulių sporto gimnazija), o bronzos – Eivydas Šidlauskas (Šiaulių sporto gimnazija). Ketvirtą vietą užėmė Armindas Petrauskas (Šiaulių sporto gimnazija).

Mantvydas Mačiūnas, Augustas Baškys , Eivydas Šidlauskas. Foto: Tomas Gaubys

Kartu vyko ir Karaliaus Mindaugo taurės varžybos 16 metų ir jaunesniems dviratininkams. Šiose varžybose dalyvavo 58 dviratininkai.

Nugalėtojai: Aja Mikulevič (SC „Dubysa”, 12-13 m. mergaitės), Karina Petrauskaitė (Pakruojo SC, 14-16 m. jaunės), Ugnius Efremovas (SC „Dubysa”, 6 m. ir jaunesni berniukai), Martynas Jankus (SC „Dubysa”, 7 m. berniukai), Arminas Lukoševičius (Pakruojo SC, 8 m. berniukai), Domantas Rukšėnas (9 m. berniukai), Artiomas Juška (10 m. berniukai), Aistis Janeliūnas (11 m. jaunučiai), Andrej Mikulevič (12-13 m. jaunučiai), Mikas Jankus (visi penki – SC „Dubysa”, 14-16 m. jauniai).

Varžybas surengė LDSF ir Šiaulių SC „Dubysa“ kolektyvas, vadovaujamas Aivaro Strockio.