Lietuvos BMX taurės varžybų nugalėtojai – Gabrielius Pabijanskas ir Eivydas Šidlauskas

Šiauliuose surengtas Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybas suaugusiųjų (elito) grupėje laimėjo Gabrielius Pabijanskas (Šiaulių SC „Dubysa“), o jaunimo (17-18 metų) grupėje – Eivydas Šidlauskas (Šiaulių sporto gimnazija).

Suaugusiųjų grupėje antrą vietą iškovojo Gustas Usevičius (Šiaulių sporto gimnazija), o trečią – Titas Girdvilis (Pakruojo SC).

Jaunimo grupėje antras buvo Armindas Petrauskas (Šiaulių sporto gimnazija), o trečias – Edvinas Libonas (Pakruojo SC).

Kartu vyko ir atvirosios Lietuvos jaunučių ir jaunių BMX taurės varžybos. Nugalėtojais tapo:

jaunutės – Agnė Rimkutė (Pakruojo SC, 11 m.) ir Aja Mikulevič (12 m., Šiaulių SC „Dubysa“);

jaunučiai – Vytautas Šatas (11 m.), Pijus Berencas (12 m.), Andrej Mikulevič (13 m., visi trys – Šiaulių SC „Dubysa“);

jauniai – Edas Kukta (14 m.), Mikas Jankus (15 m.), Augustas Baškys (16 m., visi trys – Šiaulių SC „Dubysa“).

Iš viso varžybose dalyvavo 55 dviratininkai.