Lietuvos „downhill“ čempionų titulai – Jokūbui Šukiui ir Karoliui Krukauskui

Lietuvos kalnų dviračių (MTB) greitojo leidimosi (downhill) čempionu elito grupėje tapo Jokūbas Šukys, o jaunių grupėje – Karolis Krukauskas.

Denis Ivanov, Jokūbas Šukys ir Karolis Gargasas. Foto: Tomas Gaubys

J. Šukys dvi trasas įveikė per 1 min. 47,31 sek. Sidabras antrus metus iš eilės atiteko Denisui Ivanovui (+0,44 sek.), o bronzos medalį pelnė Karolis Gargasas (+1,29 sek.). Po pirmojo važiavimo pirmavęs Rokas Sviderskis antrajame važiavime užėmė penktą vietą ir galutinėje įskaitoje liko ketvirtas (+1,75 sek.). Penktas liko praėjusių metų šalies čempionato bronzos medalio laimėtojas Dainius Janušauskas (+18,76 sek.).

Vyrų elito grupės prizininkai apdovanoti LDSF simbolika dekoruotais laikrodžiais „Vostok-Europe“

Šalies jaunių čempionu tapo Karolis Krukauskas – 1 min. 38,38 sek.  Jis buvo geriausias tarp visų Lietuvos dviratininkų abiejuose važiavimuose. Sidabro medalį pelnė Žygimantas Dumalakas (+12,8 sek.), o bronzos – Roman Stoma (+15,5 sek.). Ketvirtą vietą užėmė Martynas Gelažauskas (+19,7 sek.), o penktą – Jonas Černauskas (+59,91 sek.).

Karolis Krukauskas ir Žygimantas Dumalakas. Foto: Tomas Gaubys

Lietuvos MTB greitojo leidimosi čempionatas surengtas Ignalinoje kartu su Baltijos taurės varžybų trečiuoju etapu.