Lietuvos „downhill“ čempionų titulai – Karoliui Krukauskui ir Matui Krukoniui

Lietuvos kalnų dviračių (MTB) greitojo leidimosi (downhill) čempionu elito grupėje tapo 19-metis Karolis Krukauskas (nuotraukoje), o jaunių grupėje – 16-metis Matas Krukonis.

Pernai Lietuvos jaunių čempionu tapes K. Krukauskas dvi trasas įveikė per 1 min. 38,16 sek. Sidabro medalį trečius metus iš eilės iškovojo Denis Ivanov (+12,7 sek.), o bronzos medalį pelnė Rokas Sviderskis (+19,63 sek.).

Jaunių čempionu tapęs M. Krukonis trasas įveikė per 1 min. 47,71 sek. Sidabro medalį pelnė Roman Stoma (+2,41 sek.), o bronzos – Rapolas Vertelka (+7,41 sek.).

Lietuvos MTB greitojo leidimosi čempionatas surengtas Ignalinoje kartu su Baltijos taurės varžybų pirmuoju etapu. Baltijos taurės etapo vyrų elito grupėje (10 dalyvių) K. Krukauskas buvo antras. Jis nugalėtojui latviui Armandui Marčenkovui pralaimėjo vos 0,25 sek. Jaunių grupėje (15 dalyvių) M. Krukonis buvo ketvirtas.

Varžybose dalyvavo 68 dviratininkai (Estijos – 15, Latvijos ­– 19, Lietuvos – 34).