Lietuvos „downhill“ čempionų titulai – Tomui Pečiukaičiui ir Rokui Sviderskiui

NESK Lietuvos kalnų dviračių (MTB) greitojo leidimosi (downhill) čempionu elito grupėje tapo vilnietis Tomas Pečiukaitis. Sidabras atiteko Denisui Ivanovui, o bronzos – Dainiui Janušauskui.

Ketvirtą vietą užėmė Steponas Dudas, o penktą – Rytis Andrulionis.

Šalies jaunių čempionu tapo kaunietis Rokas Sviderskis, kuris pernai buvo antras. Sidabrą pelnė Vilius Keblys, o bronzą – Dominykas Ūžas. Ketvirtas klasifikuotas Žygimantas Dumalakas

NESK Lietuvos MTB greitojo leidimosi čempionatas surengtas Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, kartu su Baltijos taurės varžybų antruoju etapu.

Baltijos taurės etapo absoliučioje įskaitoje (64 dalyviai) nugalėjo estas Robert Johanson – 1 min. 23,82 sek. Geriausiai iš Lietuvos dviratininkų pasirodė Haroldas Barkus (+3,83 sek.). Jis buvo septintas. T. Pečiukaitis (+6,05 sek.) užėmė devintą, o R. Sviderskis (+6,18 sek.) – dešimtą vietas.

H. Barkus jaunių grupėje buvo antras, o R. Sviderskis – ketvirtas. „Hobby HT“ grupėje pirmą vietą užėmė Lukas Kolgovas, o trečią – Gediminas Stankevičius, o „Hobby FS“ grupėje antras klasifikuotas T. Pečiukaitis, trečias – D. Ivanov, o ketvirtas – D. Janušauskas.

Po dviejų etapų tarp jaunių antras yra R. Sviderskis, „Hobby HT“ grupėje taip pat antras žengia L. Kolgovas, o „Hobby FS“ grupėje S. Dudas užima ketvirtą vietą.