Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos kroso čempionai – Akvilė Gedraitytė ir Domas Manikas

Sekmadienį Panevėžyje, Kultūros ir poilsio parke, surengto Lietuvos dviračių kroso (CX) čempionato nugalėtojais moterų ir vyrų elito grupėse tapo Akvilė Gedraitytė (WCC/„Fortūna“) ir Domas Manikas („NT DomGreta“). 

Domas Manikas. Foto: Tomas Gaubys

Tarp moterų sidabro medalį pelnė Vida Dolgovienė („Top Team“, +31 sek.), o bronzos – Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“). Ketvirta buvo Gabija Valentinavičiūtė

Lietuvos kroso čempionato prizininkės. Foto: DSK „Fortūna“

D. Manikas šalies čempionato auksą iškovojo ketvirtus metus iš eilės. Sidabrą vėl pelnė Venantas Lašinis („Klaipėda“, +15 sek.), o bronzą – Žygimantas Matuzevičius („Colibri“). Ketvirtą vietą užėmė Rytis Žemaitaitis (Vilkaviškio SM/„Aira“), penktą – Dovydas Lukšas (Vilniaus miesto SC/„Vitus“), o šeštą – Justas Beniušis („Klaipėda“). 

Jaunių merginų grupėje nugalėjo Gustė Saldukaitė, antra buvo Kotryna Strakšytė, o trečia – Simona Stankevičiūtė. Šalies čempionato jaunių vaikinų grupėje dalyvavo tik Vėjas Musteikis

Veteranų grupėje (8 dalyviai) šalies čempionu tapo Andrius Norkevičius („Colibri“). Sidabrą pelnė Mantas Staliūnas („Top Team“), o bronzą – Gediminas Mukas.

Atvirųjų varžybų vyrų grupėje (32 dalyviai) nugalėtoju tapo Rytis Taura. Antras buvo Arnas Pelaitis, o trečias – Antanas Budreckis. Tarp moterų (4 dalyvės) nugalėjo Viltė Kriaučiūnaitė. Antrą vietą užėmė Asta Biekšienė, o trečią – Ilma Lipnevičienė.

Jaunių vaikinų grupėje (16 dalyvių) pirmas buvo Kostas Kardelis, antras – Justinas Biekša, o trečias – Renaldas Keliauskas. Jaunių merginų grupėje (11 dalyvių) nugalėjo Rūta Rastauskaitė. Antrą vietą iškovojo Deimantė Šiaudkulytė, o trečią – Aistė Butautaitė.

Varžybas surengė Lietuvos dviračių sporto federacija ir Panevėžio klubas „Dviračiai“.

Informaciją parengė Tomas Gaubys