Lietuvos dviračių plento čempionato jaunių grupinėse lenktynėse triumfavo Panevėžio atstovės

Lietuvos dviračių plento čempionato jaunių merginų grupines lenktynes šeštadienį Ignalinoje laimėjo Ema Manikaitė (Panevėžio KKSC/SK „Fortūna”). Ji apgynė čempionės titulą. Ema 65 km nuvažiavo per 2 val. 6 min. 24 sek. (vid. greitis – 30,9 km/h).

Ant prizininkų pakylos kopė dar dvi Panevėžio atstovės: po finišo sprinto sidabro medalį pelnė Justina Jovaišytė (Panevėžio sporto vid. m./”Fortūna”), o bronzos – Erika Kuodytė (Panevėžio KKSC/”Fortūna”).

Ketvirta finišavo Kristina Jakubovskaja (Klaipėdos „Viesulo” SC/”Fortūna”), penkta – Ernesta Strainytė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”), o šešta – Milita Putiatina (VMSC/DSK „Sietynas”).