Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos dviračių sporto federacija pratęsė partnerystę su „Škoda“

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) pratęsė bendradarbiavimo sutartį su automobilių „Škoda“ importuotoja bei šio prekės ženklo atstove Lietuvoje bendrove ARX. Visame pasaulyje garsus „Škoda“ prekės ženklas ir toliau bus techniniu federacijos rėmėju.

„Su „Škoda“ mus sieja ilgametė draugystė. Džiaugiamės, kad ir šiuo sunkiai prognozuojamu laikotarpiu „Škoda“ prisideda prie dviračių sporto vystymo Lietuvoje. Gerai visiems žinomu prekės ženklu pažymėti automobiliai puikiai tarnauja mūsų sporto reikmėms. Ištikimų partnerių dėka galime siekti pačių aukščiausių tikslų“, – pažymėjo LDSF prezidentas Darius Levickis.

 „Smagu, kad „Škoda“ automobiliai jau tapo neatsiejama dviratininkų bendruomenės dalimi Lietuvoje. Tai savaime suprantama, nes mus sieja bendri tikslai – rūpinimasis švaresne aplinka bei visuomenės sveikata, bendruomeniškumo skatinimas“, – sakė bendrovės ARX rinkodaros ir komunikacijos vadovas Linas Barščevičius.

„Škoda“ istorija yra susijusi su dviračiais ir šis prekės ženklas iki šių dienų yra neatskiriama dviračių pasaulio dalis. Kompanijos ištakos skaičiuojamos nuo 1895 metų. Jos pirmtakė bendrovė „Laurin & Klement“ iš pradžių gamino dviračius, o į automobilių rinką įžengė 1905 metais. „Škoda“ bendradarbiauja su „Tour de France“, „Vuelta a Espana“ ir kitų žinomų dviračių lenktynių organizatoriais, šalių dviračių sporto federacijomis.

LDSF informacija