Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviračių sporto federacijai ir toliau vadovaus Romualdas Bakutis

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentu ketverių metų kadencijai vienbalsiai perrinktas 56-erių metų verslininkas Romualdas Bakutis. Jo kandidatūrą penktadienį Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente, surengtoje organizacijos ataskaitų ir rinkimų suvažiavime palaikė visi 34 delegatai. 

Suvažiavime nedalyvavo tik du balsavimo teisę turėję LDSF nariai.

img_2949

Romualdas Bakutis

R. Bakutis, kuris yra ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) viceprezidentas, LDSF vadovo pareigas eina nuo 2015 metų lapkričio. Jis organizacijai vadovavo ir 2008-2013 metais.

LDSF pirmojo viceprezidento pareigos ir toliau patikėtos Kęstučiui Stakėnui, o viceprezidentais patvirtinti Paul August ir Elijus Čivilis.

Organizacijos generalinės sekretorės-direktorės pareigas ir toliau eis Rasa Ališauskienė.

Rasa Ališauskienė ir Romualdas Bakutis

Rasa Ališauskienė ir Romualdas Bakutis

Į LDSF Vykdomąjį komitetą išrinkti Vaclovas Šiugždinis (Klaipėda), Deividas Vileniškis (Vilnius), Bronislavas Pliavga (Panevėžys) ir Vilius Lopeta (Pakruojis). Komitete bus ir Teisėjų komisijos pirmininkas Mantvydas Kanapeckas (Kaunas) bei Trenerių tarybos pirmininkė Vitalija Breivienė (Panevėžys).

„Nenešame žuvies, o ateiname atnešdami meškerę, – pristatydamas savo komandos 2017-2020 metų programą pažymėjo R. Bakutis. – Suprantu, kad šiuo metu esame duobėje ir mums reikia plano, kaip iš jos išlipti. Vienas mūsų  ketverių metų programos tikslų – sutvarkyti federacijos karkasą. Ji turi žinoti, kur eiti ir ką nori pasiekti. Mūsų pagrindinis naujo olimpinio ciklo iššūkis – deleguoti į olimpines žaidynes visų keturių olimpinių dviračių sporto disciplinų – plento, treko, BMX ir MTB atstovus“.

R. Bakutis deleguotas ir į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinę asamblėją.

Po LDSF suvažiavimo

LDSF suvažiavimo dalyviai

Prieš suvažiavimą jubiliejų proga buvo pasveikinti dviračių sporto bendruomenės nariai: D. Vileniškis, Kęstutis Norvaiša, V. Šiugždinis, Viktoras Biga, Algimantas Mozolis ir Vladimiras Kolesnikovas. Taip pat apdovanoti geriausi šio sezono jaunieji dviratininkai.

Informacijos ir nuotraukų autorius – Tomas Gaubys

Daugiau nuotraukų čia: https://www.facebook.com/pg/Lietuvos-dvira%C4%8Di%C5%B3-sporto-federacija-LDSF-1453800228253994/posts/?ref=page_internal