Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos dviračių sporto federacijos generaline rėmėja tapo bendrovė „August ir Ko“

Nuo 1998 metų gaminanti, montuojanti ir prižiūrinti biologinius nuotekų valymo įrenginius bendrovė „August ir Ko“ tapo generaline Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) rėmėja. 

„Mūsų įmonė jau subrendo rėmimo projektams. Atėjo laikas, kai dalį savo torto galime duoti kitiems. Nusprendėme remti dviračių sportą ir tikimės, kad tai duos vaisių, – po sutarties pasirašymo sakė bendrovės „August ir Ko“ savininkas Filionis August, turintis dviračių sporto meistro vardą. Anot iš Šilutės rajono kilusio verslininko, dviračių sportas ne tik užgrūdina organizmą, bet ir išugdo tvirtą charakterį, išmoko kantrybės, siekiant užsibrėžtų tikslų.

IMG_4416

„August ir Ko“ savininkas Filionis August ir LDSF generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė

„August ir Ko“ viena ar kita forma dviračių sportą remia jau daug metų. Labai džiaugiamės, kad ši bendrovė sutiko tapti generaline LDSF rėmėja. Dviračių sportas – viena pirmaujančių sporto šakų Lietuvoje, todėl svarbu, kad ir absoliutūs savo verslo lyderiai mūsų šalyje yra kartu su mumis. Mums bus dar didesnė paskata dirbti, tobulėti, didinti masiškumą ir siekti aukštų rezultatų”, – teigė LDSF prezidentas Romualdas Bakutis.

IMG_4396 (1)

F. August ir jo žmona Tatjana su R. Ališauskiene ir LDSF prezidentu Romualdu Bakučiu

„August ir Ko“ įrenginiai, kurių nuotekų valymo ir apdorojimo proceso technologija yra pagrįsta daugiau kaip 40-ties metų moksliniais tyrimais, yra sumontuoti daugiau nei 10000 individualių namų, atskirose gyvenvietėse, mokyklose, kavinėse, moteliuose ir kituose objektuose ne tik Lietuvoje ar Europos šalyse, bet ir Azijoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje.

LDSF informacija