Lietuvos dviratininkai Estijoje iškovojo septynias prizines vietas

Balandžio 23-24 dienomis Estijoje surengtose Baltijos dviračių plento taurės varžybose Lietuvos dviratininkai iškovojo septynias prizines vietas. Du kartus nugalėtoja tapo Skaistė Mikašauskaitė (Lietuvos rinktinė), sykį – Miglė Daneikaitė (abi – Lietuvos rinktinė).

Skaistė Mikašauskaitė (d). Foto: DSK „Kvėdarna“

Trečiajame Baltijos taurės etape – „Otepaa GP“ varžybose – S. Mikašauskaitė nugalėjo jaunių merginų grupėje (29,6 km; 15 dalyvių), o antra buvo Eglė Dubauskaitė (Lietuvos rinktinė). M. Daneikaitė pirma buvo jaunučių merginų grupėje (22,2 km; 19 dalyvių), o trečią vietą iškovojo Orinta Kiseliūnaitė (Lietuvos rinktinė). Mergaičių grupėje (7,4 km; 13 dalyvių) antrą vietą iškovojo Monika Liutinskaitė (Klaipėdos „Viesulo“ SC).

Jaunučių vaikinų grupėje (33,3 km; 44 dalyviai) šeštą vietą užėmė Nikolas Klimavičius, devintą – Arnas Bilertas, 12-ą – Lukas Šišovas, 13-ą – Ignas Kertenis (visi keturi – Lietuvos rinktinė).

Jaunių vaikinų grupėje (55,5 km; 37 dalyviai) Kristupas Mikutis buvo septintas, o Jomantas Venckus (abu – Lietuvos rinktinė) – devintas.

REZULTATAI

Ketvirtajame Baltijos taurės etape – „Otepaa Rattaralli“ varžybose – S. Mikašauskaitė vėl buvo pirma tarp jaunių merginų (60 km; 15 dalyvių). Kotryna Strakšytė ir E. Dubauskaitė (abi – Lietuvos rinktinė) užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas.

Jaunučių merginų gupėje (30 km; 18 dalyvių) Indrė Petrovaitė (Lietuvos rinktinė) iškovojo trečią vietą. Auksė Lekavičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) buvo ketvirta, Erna Variakojytė (Lietuvos rinktinė) – septinta, o Orinta Kiseliūnaitė (Lietuvos rinktinė) – aštunta.

Jaunučių vaikinų grupėje (60 km; 41 dalyvis) N. Klimavičius, o jaunių vaikinų grupėje (60 km; 35 dalyviai) K. Mikutis užėmė ketvirtas vietas. Penktas tarp jaunių buvo J. Venckus, dešimtas – Justinas Venckus (Lietuvos rinktinė).

Berniukų grupėje (30 km; 21 dalyvis) penktą vietą iškovojo Paulius Pučinskas (Klaipėdos „Viesulo“ SC).